Почетна / АРХИВА / Полугодишњи помен Мирославу Стеванчевићу

Полугодишњи помен Мирославу Стеванчевићу

У манастиру Преподобни Јустин Ћелијски у Барајеву, 9. априла 2022. године, служена је Заупокојена Литургија а потом и полугодишњи парастос новопрестављеном слуги Божјем  Мирославу Стеванчевићу, ктитору поменуте обитетљи. Заупокојену Литургију је служио јеромонах Петар (Просо) а парастос Његово Преосвештенство Хорепископ хвостански и барајевски Г.Г. Наум уз саслужење протосинђела Игњатија (Станића), јеромонаха Пајсија (Марковића), протојереја Жељка Марића и ђакона Мирослава Станковића.

На парастосу се присутнима пригодном беседом обратио Владика Наум говорећи о врлинама брата Мирослава и врлини сећања на смрт, која нас чува од пада у грех.

Уследила је трпеза љубави за све присутне коју је приредило манастирско братство.

Бог душу да прости нашем драгом брату Мирославу и подари му рајска насеља.

Вечан му спомен.