Почетна / САОПШТЕЊА / 2011 / Молба за обављање треба

Молба за обављање треба

Имајући у виду да се све већи број верника јавља Епархији рашко-призренској у егзилу молбама за вршење разних треба, доносимо образац обраћања – Молбе који је потребно попунити и предати неком од клирика Епархије, или упутити на мејл office@eparhija-prizren.org.

Након тога јавиће Вам се клирик Епархије рашко-призренске ради даљег договора.

Образац Молбе можете преузети у пдф формату.

shara2

МОЛБА
ЊЕГОВОМ ПРЕОСВЕШТЕНСТВУ
ЕПИСКОПУ РАШКО-ПРИЗРЕНСКОМ И КОСОВСКО-МЕТОХИЈСКОМ