Почетна / АРХИВА / О новим издањима Епархије рашко-призренске у егзилу

О новим издањима Епархије рашко-призренске у егзилу

У наредном прилогу представљамо нова издања Епархије рашко-призренске у егзилу.

Епископ Артемије: Истина – Пут – Живот

Књига представља зборник студентских радова Епископа Артемија на догматске и философске теме као и неколико тематских радова. Управо разноврсност тема које се обрађују у радовима чине ову књигу занимљивом тако да ће свако наћи и одговор на неко од питања које га тиште. Ови радови показују и доследност и непроменљивост у исповедању православних догмата и истина од стране аутора.
Цена књиге је 700 дин. + ПТТ трошкови.

Изабрана дела Светог Максима Исповедника  (са грчког превео Епископ Артемије)

Свети Максим Исповедник је као жижа међу светим Оцима Цркве. Сва учења његових претходника се у његовом учењу сажимају и сва учења његових следбеника из његовог учења проистичу. Зато су његова дела бесцен бисер не само за теологе, догматичаре већ и за сваког верника. Посебно Главе о љубави где свако може да нађе помоћ, вредну поуку, у хођењу по еванђелском путу.
Цена књиге је 350 дин. + ПТТ трошкови.

Покајни канон Господу нашему Исусу Христу

Цена књиге је 200 дин. + ПТТ трошкови.

————————————————————

Сва епархијска издања можете купити на штандовима манастира Епархије рашко-призренске у егзилу, наручити преко телефона: 064 – 595 00 62  у периоду од  9.оо до 13.оо часова, или путем електронске поште на мејл:   euocentralnimagacin@gmail.com.

Поручена издања биће послата брзом поштом на жељену адресу.