Почетна / Упознај своју веру

Упознај своју веру

Пред нама је „Православна веронаука“ Епископа Сотириоса, митрополита грчке православне цркве у Торонту (Канада) која се по први пут појављује пред српским читаоцима. На српском језику она је објављена под називом „Упознај своју веру“ што је уједно и препорука преводиоца, Епископа Артемија, јер без познавања своје вере немогуће је живети по вери. Управо из тог разлога, да бисмо по речи светог апостола ходили вером а не гледањем, те како не бисмо изгубили из нашег вида циљ ка коме треба да ходимо, а то је Царство Небеско и живот вечни, и доносимо ову књигу пред наше читаоце. Упознајући се дубље и темељније са својом вером бићемо у могућности да остваримо своје вечно назначење. Без праве вере у Господа нашега Исуса Христа живот човеков је тама и мрак, по којој пипајући лута и клеца по урвинама овог живота, без и једног зрака светлости.

Сва епархијска издања можете купити на штандовима наших катакомби, наручити преко телефона: 064 – 595 00 62 у периоду од 9.оо до 13.оо ч, или путем електронске поште на мејл: euomagacin@gmail.com Поручена издања биће послата брзом поштом на жељену адресу.
цена: 300,00 дин. + ПТТ трошкови