Почетна / АРХИВА / Обавештење о Литургији у манастиру Светих Отаца I Васељенског Сабора – Нова Никеја у Лелићу

Обавештавамо вернике Епархије рашко-призренске у егзилу да ће се поводом храмовне славе, у недељу, 7/20. маја, у манастиру Светих Отаца I Васељенског Сабора –Нова Никеја у Лелићу, служити Света Архијерејска Литургија. Светом Архијерејском Литургијом ће началствовати Његово Преосвештенство Епископ рашко-призренски у егзилу Г.Г. Артемије. Епископу Артемију ће на Литургији саслуживати: Хорепископ старорашки и лознички Г.Г. Николај, Хорепископ новобрдски и панонски Г.Г. Максим, Хорепископ хвостански и барајевски Г.Г. Наум и бројни свештенослужитељи епархије. Литургија ће почети у 9.00 часова.