У среду, 24. јуна, на дан празновања Светих апостола Вартоломеја и Варнаве, Његово Преосвештенство Епископ рашко-призренски у егзилу Г.Г. Ксенофонт служио је Свету Архијерејску Литургију у манастиру Нова Никеја у Лелићу.
Владики Ксенофонту су саслуживали протосинђел Агапит (Бичанин), протосинђел Иринеј (Ристић), протосинђел Прохор (Ацковић), протојереј-ставрофор Стефан Икономовски и архиђакон Артемије (Милаковић).
ЕПАРХИЈА РАШКО-ПРИЗРЕНСКА У ЕГЗИЛУ Званична интернет презентација са благословом Његовог Преосвештенства Епископа рашко-призренског у егзилу Г.Г. Артемија
