Почетна / Дечији кутак / Ликовни конкурс – Божићна Честитка

Ликовни конкурс – Божићна Честитка

02

Позивамо сву децу предшколског узраста, као и ученике основних и средњих школа да нам пошаљу своје ликовне радове на тему „Божићна честитка“.

Конкурс је отворен до 25. децембра 2016. Најлепши радови биће објављени на званичној интернет презентацији Епархије рашко-призренске у егзилу, у рубрици „Кажи мени ђаче“.

Најлепша 3 рада у свакој узрасној категорији биће посебно награђени пригодним и вредним божићним поклонима.

Све уметничке технике су дозвољене, па чак и цртање помоћу рачунарских програма и алaтки за цртање.

Скениране радове можете нам послати и путем имејла на адресу редакције Дечијег кутка „Кажи мени ђаче“ decijikutak.erp@gmail.com, или поштом на адресу:

Марта Чанади (манастир Св.Николе, Гучки Пут ББ, село Лозница, 32102 Чачак) са назнаком, „ЗА ДЕЧИЈИ КУТАК“.

На полеђини рада треба читко исписати име и презиме, годину рођења, разред, адресу аутора и број телефона за контакт.

Ваше ликовне радове примамо до четвртка 25. децембра 2016. године, а награђене радове ћемо објавити и младе ауторе обавестити уочи Божићних празника.

Уредништво дечијег кутка